Tuntud teenagerite bänd “Кошки” on avaldanud uue muusikavideo lauluga “Jeanette”. Seekord tallinna koolitüdrukud said 30-aastat vanemaks ja seisavad silmitsi täiskasvanud inimeste probleemidega. Igal solistil on täiskasvanud kaksik. a’Lisa, kasvades suureks, sai vastikuks Jeanette’iks, L’era – glamuurseks daamiks kavaleriga, ja Lika – targaks mustlaseks.

Tüdrukutele kaksikute leidmine ei olnud lihtne ülesanne, tüdrukud on erksad ja igaüks oma iseloomuga. Samuti pidime arvestama viimaste kuude piirangutega. Planeeritud filmimised täiskasvanute näitlejate kahe koosseisuga lükasime korduvalt edasi ja selles loos osales kolmas täiskasvanute näitlejate koosseis.

Kõik bändiliikmed töötasid muusika ja teksti kallal ning mõnda asja tuli koordineerida nende vanematega. Tüdrukud tegelevad aktiivselt ka sooloprojektidega. Lika ja a’Lisa avaldasid eelmisel aastal Soundcloudis oma autori laulud. L’era (Valeria Savtsuk) on tuntud oma julgete muusikavideote “Karantiin” ja “Klaaslagi” poolest ning sel aastal esindab Eestit Valgevenes toimuval festivalil “Slaavi bazaar”. See jätkab grupi traditsiooni, sest a’Lisa (Alisa Gaitsonok) esindas Eestit Vitebskis juba 2016. aastal, saades selle rahvusvahelise võistluse noorimaks osalejaks.

Video filmimine toimus Tallinna restoranis “Odessa”, kus osalesid tuntud fotograaf Olga Makina ja tema sama kuulus koer Jackie. Produtsendi Jüri Kivit sõnul “tegime mitmekihilise loo, kus noored naiivsed unistused ja täiskasvanute tormid elavad paralleelselt. Kuid samal ajal on igas, isegi kõige tõrksamas inimeses, oma soe nurgake. Lihtsalt selle leidmiseks vahest peab midagi juhtuma.”

Mis juhtus tüdrukutega 30 aastat edasi, näete videos.